Zamknij
REKLAMA

Klub piłkarski ogłasza nabór. Może zabraknąć miejsc!

15:06, 09.01.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Błękitni Wejherowo zachęcają do przekazania swoich pociech pod opiekę trenerów.

Wejherowska Akademia Piłki Nożnej Błękitni Wejherowo znana jest fanom lokalnego młodzieżowego futbolu - drużyny występują na licznych turniejach i nierzadko odnoszą na nich sukcesy. Spora zasługa w tym kadry trenerskiej.

Klub ogłasza nabór dla dzieci z rocznika 2012. Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie (Osiedle 1000-lecia), a prowadzi je trener Stefan Machaliński - Grupy liczą od 12 do 14 osób. Rocznik, dla którego prowadzimy nabór, jest bardzo młody, le mimo to planowane są obozy sportowe i turnieje, w których dzieci będą uczestniczyć - zachęca trener Machaliński - Nasz klub działa od 7 lat i współpracuje z Gryfem Wejherowo, 11-latkowie automatycznie przechodzą do zespołu Gryfa, gdzie także odnoszą sukcesy. To właśnie w Błękitnych trenowali zawodnicy z rocznika 2003, którzy dziś grają z Pogonią Szczecin, czy Lechią Gdańsk w Centralnej Lidze Juniorów.

Nabór trwa, a jak mówi trener, klub nikogo nie odrzuca. Warto jednak się spieszyć i nie zwlekać z zapisaniem swojego dziecka. - Póki co miejsca są, ale po nadchodzących Mistrzostwach Świata może być różnie - zapowiada trener.

Chętni rodzice powinni zadzwonić do trenera Stefana Machalińskiego pod numer 600 244 072. Tam też można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naboru.

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018