Zamknij
REKLAMA

Wejherowianki bezkonkurencyjne

10:31, 12.01.2018 | K.G
REKLAMA
Skomentuj

Wygrały wszystkie mecze i okazały się bezdyskusyjnie najlepsze – zawodniczki Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie wygrały Licealiadę.

W dniach 09-10.01. stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Rumi, odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu Dziewcząt. Zawody te były eliminacją do Półfinału Wojewódzkiej Licealiady, który odbędzie się 13.02.2018 roku w Lęborku. Turniej cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodniczek. Zwycięzcą turnieju została drużyna Powiatowego Zespołu Szkół nr 4 w Wejherowie, która bezapelacyjnie wygrała wszystkie spotkania.. Poziom zawodów stał na dobrym poziomie, a mecze przyniosły sporo emocji, licznie zgromadzonym na hali kibicom. Na zakończenie zawodów zespoły zostały nagrodzone pucharami, statuetkami, medalami i dyplomami które wręczał: Referent ds. sportu i imprez sportowych w PZPOW w Wejherowie – Bartłomiej Woźniak. Organizatorami zawodów byli: Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie oraz Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi.

Wyniki uzyskane w dniu zawodów:

I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 4 w Wejherowie ( Paulina Brzeska, Patrycja Cierocka, Karolina Drewa, Zuzanna Frey, Angelika Górska, Weronika Karmazy, Klaudia Langa, Anna Miszka, Kornelia Szymańska – opiekun drużyny – Adam Duda)

II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Wejherowie

III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Rumi

IV miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Redzie

V miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Wejherowie

VI miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Rumi

VII miejsce – Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie

VIII miejsce – Niepubliczna Szkoła Rzemiosła w Wejherowie

(K.G)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018