Zamknij
REKLAMA

Szałowe maski karnawałowe

16:00, 04.01.2018 | D.D.
REKLAMA
Skomentuj

Udana zabawa karnawałowa nie obędzie się bez barwnych strojów i masek, które łatwo wykonać samodzielnie. Już 7 stycznia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza małych gości na warsztaty, które pozwolą dać upust pokładom kreatywnym i rozwinąć zdolności manualne dzieci.  
Choć polski karnawał nie jest tak hucznie obchodzony, to nie może na nim zabraknąć kolorowych i oryginalnych masek, które uświetnią każdą zabawę. Na żadnej nie może zabraknąć błyszczących elementów, piórek i kolorowych ozdób. Na warsztatach kreatywnych maluchy będą miały okazję samodzielnie zaprojektować i wykonać kolorowe maski, które później ozdobią dostępnymi materiałami.

Działania plastyczne w trakcie warsztatów będą dostosowane do umiejętności manualnych dzieci w zależności od wieku, a mali artyści będą mieć do dyspozycji szablony masek, filc, a także dodatki pasmanteryjne, takie jak wstążki, piórka, cekiny oraz brokat. Dodatkową atrakcją będzie część edukacyjna spotkania, na której uczestnicy warsztatów dowiedzą się o historii i symbolach karnawału oraz wyglądzie masek z różnych części świata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gwe24.pl | Prawa zastrzeżone | 2018