Asystentka / higienistka stomatologiczna

Miejsce pracy: Pucka 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca z Lekarzem, rejestracja pacjentów, przygotowanie stanowiska pracy. Pracodawca preferuje pierwszy kontakt telefoniczny: 604-173-340. Praca dwuzmianowa: 8-14, 14-20.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 17.05.2018
Wymagania pożądane
  • średnie zawodowe, medyczne, kierunek: asystentka stomatologiczna
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe: higienistka lub asystentka stomatologiczna, doświadczenie niekonieczne - możliwość przyuczenia
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: NZOZ " Pogotowie Stomatologiczne "
    Adres: Pucka 3, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 604-173-340
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Sprzątanie biur i ciągów komunikacyjnych. Praca w godz. 15-19.
    StPr/18/1644
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Przygotowywanie potraw kuchni tajskiej. Wymagania: doświadczenie zawodowe min 1 rok.
    StPr/18/1648
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Dowóz materiałów budowlanych na plac budowy.
    StPr/18/1652
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Praca przy produkcji pączków.
    StPr/18/1658
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Sprzedaż pieczywa , ciastek , wyrobów półcukierniczych .
    78/5/2018
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    Opieka nad osobami starszymi. Praca na jedną lub dwie zmiany.
    StPr/18/1605
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Produkcja pieczywa, ciastek, wyrobów półcukierniczych. Praca w systemie dwuzmianowym. Bezpłatne zakwaterowanie dla osób spoza Wejherowa.
    StPr/18/1612
    wynagrodzenie od 3 200 - 5 000 PLN

    oczyszczenie pól wsadowych; pomoc murarzowi przy wymurówce pieca (przywiezienie, podanie cegieł);
    StPr/18/1619
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    Praca z Lekarzem, rejestracja pacjentów, przygotowanie stanowiska pracy. Pracodawca preferuje pierwszy kontakt telefoniczny: 604-173-340. Praca dwuzmianowa: 8-14, 14-20.
    StPr/18/1629

    Umawianie wizyt pacjentów, rozliczanie wizyt w programie medycznym, układanie kart, saknowanie dokumentacji, wystawianie kaktur osobom fizycznym, czynności biurowe, prowadzenie rejestrów, wydawanie do
    StPr/18/1630
    wynagrodzenie od 997,4 PLN